Lenovo ADLX65NCC2A 65W 20V 3.25A Yellow Square Power Adapter Charger Genuine
  • Original Charger
  • Gently Used
  • Model: Adlx65NCC2A
  • Wattage: 65W
  • Fully Functional
  • 90-Day Warranty
  • Free Shipping
Product image 1
Description
  • Original Charger
  • Gently Used
  • Model: Adlx65NCC2A
  • Wattage: 65W
  • Fully Functional
  • 90-Day Warranty
  • Free Shipping
Lenovo ADLX65NCC2A 65W 20V 3.25A Yellow Square Power Adapter Charger Genuine | ReCellExchange